הפצה עם ערך

חברת ריל אקו סיסטמס מציעה לקהל לקוחותיה פתרונות טכנולוגיים מובילים, ליווי מקצועי ואישי בהתאם לצרכי הלקוחות, החל משלב התכנון הטכני, התמחור ועד לאספקת הפתרונות לאתר הלקוח ולשביעות רצונו המלאה. למד עוד על פתרונות החברה:
rileco_apc_cooling
Cooling
rileco_racks
Racks
rileco_Liebert_pdu
PDUs
rileco_emerson_ups
UPSs
rileco_hs_copper
Copper
rileco_hs_fiber_optics
Fiber Optic
rileco_avocent_kvm_switches
KVM Switches
rileco_management_dashboard
RFID
rileco_management_dashboard
DCIM/DCM
 

שירותים

qodef-image-with-icon

מותגי איכות

חברת ריל אקו סיסטמס מייבאת, משווקת ומפיצה בישראל פתרונות טכנולוגיים של יצרניות בינלאומיות מובילות בתחומן, בניהן: APC by Schneider Electric, VERTIV (Emerson), Intel, RiT Tech, Huber Suhner, RF-Code, Guntermann & Drunck, Server Technology, Samrtway. על מנת להבטיח את איכות הפתרונות, מקפידה החברה על ביצוע בדיקות איכות ועמידה בתקנים מחמירים של מגוון הפתרונות המשווקים על ידה.

לוגיסטיקה מתקדמת

חברת ריל אקו סיסטמס פועלת ממשרדיה הממוקמים במושב אודים שבשרון, ומעמידה לרשות לקוחותיה מלאי מגוון וזמין לאספקות מיידיות ושוטפות, על בסיס יומיומי ובגמישות מירבית בהתאם לצורכי הלקוחות.

qodef-image-with-icon
qodef-image-with-icon

מומחיות ללא פשרות

חברת ריל אקו סיסטמס מקפידה על ליווי הלקוח לאורך זמן והתאמת הפתרונות לצרכיו המדוייקים, יחד עם שימת דגש על מתן שירות מיידי, אמין ומקצועי, ומחירים תחרותיים בשוק דינאמי. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה מערך שירות ותמיכה מיידי, מקצועי ועדכני ל- Pre Sale ו- Post Sale בשיתוף עם היצרניות.

הכשרות מקצועיות

חברת ריל אקו סיסטמס מקיימת שיתוף פעולה מתמיד עם היצרניות בנושא הדרכות, הכשרות וסמינרים ללקוחות החברה על מגוון המוצרים המתקדמים והחדשניים המיובאים על ידה. פרטים לגבי ההדרכות מתקיימות לרוב במתקני הלקוחות ו/או במשרדי החברה ומועברים על ידי נציגי החברות מחו”ל. מידע אודות ההדרכות מדוורים באופן קבוע ללקוחות החברה.

qodef-image-with-icon