לפרטים נוספים וייעוץ מקצועי השאירו פרטים כאן:

מוסמכים לפתרונות נחושת ואופטיקה מטעם RiT Tech בחברת מגלקום

עוד מוסמכים לפתרונות נחושת ואופטיקה מטעם RiT Tech

מפגש הדרכה עם השותפה העסקית שלנו

ביום 11.1.23  ערכנו מפגש הדרכה נוסף, הפעם לצוותי ההתקנה של מגלקום מקבוצת טלרד. המפגש התקיים במשרדי חברת מגלקום בלוד, וכלל הסמכה לציוד של חברת  RiTהשותפה העסקית שלנו.

חברת מגלקום הינה ספקית מובילה בישראל בתכנון, הקמה, תחזוקה ושרות לחדרי מחשבים, Data Center וחדרי תקשורת. מגלקום מקבוצת טלרד מתמחה בתחום האינטגרציה – אפיון פתרונות וביצוע עם ניסיון של 30 שנים בתחום. הצוותים הרבים של מגלקום מתקינים תשתיות אופטיקה ונחושת של חברת RiT ברחבי הארץ, בפרויקטים רבים ומורכבים.

את ההסמכה לציוד של RiT – ציוד נחושת ואופטיקה UHD – הובילו נציגי חברת RiT Tech, מהנדס הנחושת בוריס קאזן ומהנדס האופטיקה פיני שיפריס, שהגיעו למקום עם ציוד הדגמה והדרכה.לכל המשתתפים בהדרכה נמסרו תעודות הסמכה להתקנה של פתרונות נחושת ואופטיקה מבית  RiT Tech. מטרת ההדרכה של RIL Academy  הינה למקצע את צוותי השטח ולהרחיב ידע לגבי ציוד ההתקנות הנדרש.

משיחה עם אנשי מגלקום עולה כי ההדרכה הייתה מעולה, נתנה כלי עבודה נוספים, גם בתחום הנחושת וגם בתחום  האופטיקה. המידע היה עשיר ומרתק ונוסף עוד ידע חשוב לארגון.

אנשי מגלקום ציינו כי "צוות ההדרכה העביר את הנושאים באופן יסודי ודקדקני והיה פתוח לכל שאלה שעלתה תוך כדי העברת החומר. נשארנו ברצון לשמוע עוד מעבר לזמן המתוכנן, וקיבלנו עזרה בישום המוצרים. הכרנו את הנחושת של RIT, האופטיקה הייתה הפתעה מרעננת וטובה.

ריל אקו סיסטמס מפיצה את RIT

ריל אקו הינה חברת ההפצה המובילה בישראל לפתרונות ניהול מערכות מרחוק בחדרי שרתים מודרניים. ריל אקו מייצגת שותפים עסקיים המספקים את הפתרונות המובילים בעולם בתחום. ריכוז הפתרונות הרחב מאפשר שילוב של יישומים יעילים עם שרות ותמיכה מקצועיים תחת קורה גג אחת. ריל אקו סיסטמס גאה לייצג בישראל את RIT.

את ההדרכה מטעם ריל אקו סיסטמס ארגן והוביל דוד אהרוני