לפרטים נוספים וייעוץ מקצועי השאירו פרטים כאן:

השגת שליטה מלאה על מסד הנתונים והעצמת אנשי החברה

בזק בינלאומי - עוד סיפור הצלחה שלנו

הלקוח: בזק בינלאומי

תחום העיסוק: תקשורת ושיתוף

מיקום: מספר מיקומים בישראל

היקף: 4000 מ"ר + 1.2 אלף נוספים עד סוף השנה

 

בזק בינלאומי היא ספקית האינטרנט המובילה בישראל והיא שחקנית הטלקום היחידה בעלת בעלות ישירה על כבל תת ימי המחבר את ישראל לאירופה, דבר המאפשר לחברה לשרת את לקוחותיה באמצעות רוחב פס בינלאומי כמעט בלתי מוגבל.

האתגר

נכסי בזק בינלאומי מורכבים מחמישה מרכזי דאטה קיימים ואתר חדש מתוכנן. צמיחה בביקוש לשטחי אחסון במקביל להגדלה משמעותית בכמות הלקוחות הגדירו את הצורך לתמוך בקצב הגידול הגובר תוך יכולת שליטה חכמה על המערך. האתגר נבע ממערכת DCIM לא מעודכנת ובסיסית, שעכבה את יכולת הצמיחה בתחומים אלה ומנעה הגעה למטרות המסחריות של החברה

הפתרון שלנו:  XpedITe

XpedITe  הוא פתרון התוכנה היחיד בתחום DCIM המספק אינטגרציה מקיפה של כל הנתונים הנדרשים לניהול, תחזוקה ותכנון כל פעולות מרכז הנתונים.

עבדנו בשיתוף עם צוותי המסחר, ההנדסה והטכנולוגיה של בזק כדי להתקין את מערכת ה-XpedITe  שלנו וכדי לספק לכל המחלקות את הכלים הדרושים להן לצורך קבלת החלטות מדויקות, מהירות ובשלט רחוק – מניהול הנכסים ועד פריסת משאבים ויישום הזמנות עבודה.

  1. שילוב אמיתי של תשתיות: אינטגרציה מלאה המספקת לכל המחלקות מידע מקיף שמחבר בין כלי עבודה ו CRM, BMS, ERP  :   IT ריבוי משתמשים וניטור PDU .
  2. פורטל לקוחות: ללקוחות יש גישה למיני XpedITe כדי שתהיה להם נראות ושליטה נוחה על ה"שטח" שלהם ויוכלו לבצע את הזמנות העבודה שלהם.
  3. ניהול ביצועים בזמן אמת: נתונים בזמן אמת וממשק משתמש גרפי מעולה מספק תמונת מצב ויזואלית של ביצועים ומגמות.

מה הלקוח שלנו מעריך ב XpedITe  

  • יכולות מו"פ חזקות, גמישות ומותאמות לארגון
  • יצירת אינטגרציות מקיפות
  • מערכת GUI מתקדמת ויחד עם זאת פשוטה וקלה לשימוש
  • יתרונות בולטים בתחומי קישוריות, רשתות ו- IT
  • צוות מקומי וזמן תגובה מהיר

"פלטפורמת XpedITe נמצאת בשלבי פיתוח מוקדמים, העבודה הקשה והמסירות של צוות RiT  מבטיחה הקמת פלטפורמה אשר מותאמת בדיוק לניהול נכסינו, מובילה אותנו לעמידה ביעדינו ונותנת לנו את הביטחון שבחרנו בפתרון הנכון."