לפרטים נוספים וייעוץ מקצועי השאירו פרטים כאן:

הכירו את ענר טל-מור, איש הלוגיסטיקה שלנו

תחילתו של התהליך במוצרים סופר איכותיים של מותגים בינלאומיים והמשכו באנשי מכירות מקצועיים, שיודעים להתאים לכל לקוח את המוצרים המתאימים לו ביותר. אלא שהתהליך לא היה מסתיים בהצלחה ללא הזרוע הלוגיסטית שאמונה על החלק המעשי של התהליך, זה שגורם ללקוח לקבל את המוצר הנכון, ביעילות המרבית ובפרק הזמן הקצר ביותר.

הכירו את ענר טל-מור, איש הלוגיסטיקה שלנו.

שם: ענר טל-מור

תפקיד: מנהל לוגיסטיקה, RIL Eco Systems

לימודים: סטודנט שנה שלישית במגמת ניהול לוגיסטיקה לתואר ראשון

 

 

 

מהו ניהול לוגיסטיקה?

ניהול לוגיסטיקה הוא ניהול בפועל של כל תהליך האספקה ללקוח. תהליך שמתחיל ברגע בו נקלטת ההזמנה בחברה ומסתיים לאחר הגעת המוצרים ללקוח לשביעות רצונו המלאה. חשוב לציין שלא מדובר כאן רק על שינוע המוצרים, אלא על הקמה, תחזוקה וניהול התשתית הנכונה שמאפשרת טיפול יעיל ככל האפשר בהזמנות. התהליך צריך להיות מהיר, מדויק, חסכוני לחברה ואפקטיבי ללקוח.

מהם האתגרים בניהול לוגיסטי?

ניהול לוגיסטי כרוך באתגרים רבים. האתגר הראשון הוא לבנות תשתית יעילה ודינאמית שמאפשרת לנו לתת מענה מהיר בזמן אמת לכל סיטואציית הזמנה: להזמנות של פריטים הקיימים במלאי במחסן שלנו, להזמנות בהן יש להזמין את הפריטים ישירות מחו"ל ולהזמנות פריטים המאוחסנים במחסני משנה מחוץ לחברה. כל אחד מהמקרים כרוך בלוגיסטיקת שינוע אחרת ובתיאומים מול גורמים שונים.

אתגר נוסף כרוך במתן מענה בזמן אמת לחטיבת המכירות בנוגע למלאים בפועל של מוצרים, מידע הנחוץ להם במהלך המכירה עצמה, כך שזמן התגובה שלנו צריך להיות מהיר והתשתית צריכה לאפשר לנו לעשות זאת במהלך ובמקביל ללחץ הכרוך בעבודה השוטפת שלנו.

כמו כן חשוב למצוא את הדרך לשלב בין הצורך לספק את המוצרים ללקוחות במהירות מקסימאלית לבין האינטרס הכלכלי של החברה: למקסם את החיסכון בעלויות האחסון, התחזוקה וכן את תהליך השינוע והאספקה.

 

כיצד מתמודדים עם האתגרים הללו?

הדרך להתמודד עם האתגרים הללו היא להמשיך לבחון את עצמנו ואת יעילות התהליכים על בסיס שוטף ובמקביל להמשיך לייעל ולשדרג את המערכות, את הנהלים ואת התהליכים. כמו כן, חשוב להפיק דוחות שונים בחיתוכים נכונים כדי לקבל תמונת מצב עדכנית ולנתח את הנתונים כדי לקבל החלטות נכונות וטובות בנוגע להמשך ההתנהלות.

ספר לנו על חברת RIL Eco Systems

אני נמצא בחברה כמעט שנתיים ויכול להגיד בפה מלא ובלב שלם שחברת ריל היא ממש כמו משפחה. האווירה המשפחתית הזו מתחילה ממדיניות הנהלת החברה ומחלחלת לכל הדרגים, ללא יוצא מן הכלל. הדבר מתבטא ברצון לעזור, לתמוך ולסייע ובעבודת צוות לטובת החברה ולטובת האנשים העובדים בה.

אחד ממאפייני האווירה הארגונית בריל הוא הרצון הבלתי פוסק להתקדם, לגדול ולהתפתח. מדובר בצוות של מקצוענים הפועלים באחריות ואני גאה להשתייך אליו.