שירותים

מותגי איכות

חברת ריל אקו סיסטמס מייבאת, משווקת ומפיצה בישראל פתרונות טכנולוגיים מתקדמים של יצרניות בינלאומיות מובילות בתחומן, בניהן:

 APC by Schneider Electric, SIEMON, Opengear, Intel, RiT-Tech, Huber+Suhner, RF-Code, Guntermann & Drunck, Edmo Lifts, Austin Hughes, Unitrunk, Kinan. 

על מנת להבטיח את איכות הפתרונות, מקפידה החברה על ביצוע בדיקות איכות ועמידה בתקנים מחמירים של מגוון הפתרונות המשווקים על ידה.

לוגיסטיקה מתקדמת

חברת ריל אקו סיסטמס פועלת ממשרדיה הממוקמים ביישוב קדימה שבלב השרון, ומעמידה לרשות לקוחותיה מלאי מגוון וזמין לאספקות מיידיות ושוטפות, על בסיס יומיומי ובגמישות מירבית בהתאם לצורכי הלקוחות.

מומחיות ללא פשרות

חברת ריל אקו סיסטמס מקפידה על ליווי הלקוח לאורך זמן והתאמת הפתרונות לצרכיו המדוייקים, יחד עם שימת דגש על מתן שירות מיידי, אמין ומקצועי, ומחירים תחרותיים בשוק דינאמי. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה מערך שירות ותמיכה מיידי, מקצועי ועדכני ל- Pre Sale ו- Post Sale בשיתוף עם היצרניות.

הכשרות מקצועיות

חברת ריל אקו סיסטמס מקיימת שיתוף פעולה מתמיד עם היצרניות תחת המותג RIL Academy בנושא הדרכות, הכשרות וסמינרים ללקוחות החברה על מגוון המוצרים המתקדמים והחדשניים המיובאים על ידה. פרטים לגבי ההדרכות מתקיימות לרוב במתקני הלקוחות ו/או במשרדי החברה ומועברים על ידי נציגי החברות מחו”ל. מידע אודות ההדרכות מדוורים באופן קבוע ללקוחות החברה.