סיפורי הצלחה

בזק בינלאומי היא ספקית האינטרנט המובילה בישראל והיא שחקנית הטלקום היחידה עם בעלות ישירה על כבל תת-ימי המחבר את ישראל לאירופה, ומאפשרת לחברה לשרת את לקוחותיה ברוחב פס בינלאומי כמעט ללא הגבלה.

האחוזה של בזק בינלאומי מורכבת מחמישה אתרי מרכז נתונים, עם מתוכנן אתר חדש (2020). הלקוח שלנו חיפש לנהל את הביקוש הגובר לחלל ולתמוך בגידול של לקוחות מרובי שכירות.


האתגר שלהם היה מערכת DCIM לא מעודכנת ובסיסית, שהפריעה לנושאים אלה ולמטרות המסחריות של החברה.

חברת VISA ישראל (CAL) הוקמה בשנת 1977 והיא חברה בת משותפת של שני בנקים גדולים בישראל (בנק דיסקונט ובנק בין לאומי). החברה מעסיקה כ -1,500 עובדים ומתמקדת בהנפקה וסליקה של מותגי כרטיסי אשראי כגון ויזה, מאסטרקארד ודיינרס.

הטריגרים של הלקוחות למערכת DCIM נבעו מחוסר תיעוד של תשתית הנכסים והנכסים, כמו גם מהיעדר נהלים וכללים לתכנון, ניהול ותיעוד מרכז הנתונים. לצד זאת, הלקוח חסר גם מידע על קישוריות והיה לו חיווט "ספגטי", כל אותה עת הלקוח גם חיפש לעבור לאתר חדש. האחוזה של אינטרנשיונל מורכבת מחמישה אתרי מרכז נתונים, כאשר אתר חדש מתוכנן (2020). הלקוח שלנו חיפש לנהל את הביקוש הגובר לחלל ולתמוך בגידול של לקוחות מרובי שכירות.

בפרויקט איקאה באר שבע בא לידי ביטוי שיתוף הפעולה בין ריל אקו סיסטמס לבין חברת הי סקיוריטי מערכות. חברת הי סקיוריטי מערכות זכתה במכרז התשתיות בפרויקט מורכב זה בו שולבו שלוש יצרניות מובילות מבית ריל אקו סיסטמס בפתרון אחד:

  • שניידר אלקטריק – סיפקה את המסדים והאביזרים השונים (כולל מערכות החשמל) הייעודיים לחדרי התקשורת.
  • ריט טק – סיפקה את תשתיות תקשורת הנחושת בפרויקט
  • Huber+Suhner – סיפקה את תשתיות התקשורת האופטית המורכבת בפרויקט.

פרויקט איקאה נמסר ללקוח בכפוף ללוח הזמנים הקפדני כאשר כל ציוד התקשורת שבאחריות חברת ריל אקו סיסטמס סופק במועד וללא כל עיכובים. זאת ועוד, כלל הבדיקות עברו בהצלחה יתרה וברמת ניחות מינימלית.HUBER SUHNER 

אינטגרטור – הי סקיוריטי מערכות.

יצרניות RIT, HUBER SUHNER, APC

חברת מר טלקום זכתה לאחרונה בפרוייקט הקמה של חדר מחשב בבית חולים רמב”ם בחיפה. בפרוייקט זה משולבים פתרונת של 3 יצרניות שאנו מייצגים:

  • שניידר אלקטריק– ארונות, פסי שקעים ואביזרים שונים
  • Huber+Suhner – פתרון אופטיקה הכולל כבילה, ציוד קצה ותעלות ייעודיות לכבילה אופטיות
  • RiT – פתרון נחושת מלא

אינטגרטור – מר מערכות 

יצרניות RIT, HUBER SUHNER, APC

לאחר בחינת מספר אופציות בתחום תקשורת סיב אופטית- החליטה טבע לבחור בפתרון IANOS מבית הובר זונר. הפתרון מאפשר צפיפות גבוהה באמצעות מודולים pre-terminated , MTP-LC. טבע מצטרפת לבזק בינלאומי, AYR, IBM וחברות נוספות שבחרו בפתרון IANOS המוביל של הובר זונר לצפיפות גבוהה. ההתקנה בוצעה ב-DC של חברת טבע בפתח תקווה, באתר האירוח מד-1.

בנוסף, נדרש ללקוח זה פתרון פס שקעים ייחודי עבור ארונות בעלי עומס רב מהרגיל

לאחר בחינת מספר אוופציות עבור פסי שקעים חכמים ובדרישה מיוחדת מבחינת פורטים, הלקוח בחר ב-PDU של החברה המובילה בעולם בתחום- חברת סרברטק SERVERTECH. הפתרון כולל תכנה לניהול וניטור צריכת החשמל לפי פורטים, עבור ארונות בצפיפות גבוהה וצריכת חשמל גבוהה מהרגיל. 

יצרניות SERVER TECH, HUBER SUHNER

כחלק מפעילות הקמת תשתית תקשורת חדשה לבניין החדש של חברת GE, בטירת הכרמל, נבחרנו ע”י הלקוח הסופי GE והאינטגרטור- ממטל , לספק את פתרונות האופטיקה של חברת הובר זונר, זאת לאחר בדיקות שנערכו לציוד, והיכרות של האינטגרטור עם הציוד, איכות הציוד וקלות התקנת הציוד. הציוד שסופק כלל ציוד מקצה לקצה, ובין היתר- פאנלים אופטיים לריתוכים, פיגטיילים, מתאמים אופטיים ומגשרים.

בנוסף, נדרש ללקוח זה פתרון פס שקעים ייחודי עבור ארונות בעלי עומס רב מהרגיל

לאחר בחינת מספר אוופציות עבור פסי שקעים חכמים ובדרישה מיוחדת מבחינת פורטים, הלקוח בחר ב-PDU של החברה המובילה בעולם בתחום- חברת סרברטק SERVERTECH. הפתרון כולל תכנה לניהול וניטור צריכת החשמל לפי פורטים, עבור ארונות בצפיפות גבוהה וצריכת חשמל גבוהה מהרגיל.

יצרניות HUBER SUHNER 

חברת מגלקום הקימה בחברת אלגוסק תשתית תקשורת אחודה הכוללת אביזרי נחושת הבנויים על כל מרכיביהם מקצה לקצה מתוצרת חברת RIT. תשתיות הנחושת בפרויקט זה התבססו על כבילה, מחברים מגשרים ופאנלים, פתרון סיסטם מלא כולו מבית RiT.

אינטגרטור – מגלקום

יצרניות RIT

חברת לסקום הקימה בבית צ’מפיון ברמת גן תשתית תקשורת מבוססת סיב אופטי ומערכות מתקדמות לצפיפות גבוהה, של חברת הוברזונר, בתצורת מחברי MTP pre terminated

אינטגרטור – לסקום

יצרניות HUBER SUHNER 

“העוגן” – חוות השרתים החדשה של בזק בינלאומי – בוצעה בדיקת POC עבור הציוד שכללה בדיקת ניחות בארבעה מקטעים. תוצאות הבדיקה הצביעו על איכות בלתי מתפשרת של מערכת IANOS מבית הובר זונר.

לעיון בתוצאות הבדיקה – לחץ כאן.

הובלת הפרוייקט – אלקטרה

יצרניות HUBER SUHNER

הקמת תשתית משולבת המבוססת תקשורת סיב אופטי ונחושת מבית HUBER SUHNER.

אינטגרטור – יורוקום תקשורת

יצרניות HUBER SUHNER