ניהול ובקרה לחדרי מחשב - DCIM/DCM

ניטור ניהול ובקרה של מרכיבים שונים בחדר המחשב

- ממיטב היצרניות בעולם -

logo_11
Intel_w
RIT Tech-logo_W

הדור הבא של פתרונות תוכנה לניטור, ניהול ובקרה מובילים לחדר המחשב

פתרונות תוכנה מתקדמים לניטור ניהול ובקרה של מרכיבים שונים בחדר המחשב. פתרונות המציעים יכולות ניטור והתראה לגבי פרמטרים שונים, כגון: טמפרטורה, לחות, זרימת אויר, הצפה, עשן, בקרת כניסה, יכולת איתור תקלות ותכנון תשתית בחדר המחשב, ועוד. פתרונות התוכנה המגוונים מאפשרים לייעל, לרכז ולפשט את הניהול היומיומי של חדר המחשב כמו גם את קבלת ההחלטות הנוגעות לנושאים הקריטיים האלו. 

שוק פתרונות ניהול התשתיות של מרכזי נתונים (DCIM) העולמי צומח מהר יותר מאשר בשנים קודמות, וצפוי כי במהלך התקופה הקרובה עד 2030, השוק יגדל באופן משמעותי.

מערכת DCIM  Data Center Infrastructure Management,  מתייחסת לניהול תשתיות מרכז נתונים במרכז הנתונים עצמו.  מדובר בפתרון תוכנה המספק תצוגה וניהול כולל של התשתית  הפיזית של מרכז הנתונים,  כולל חשמל, קירור, מיקום ותקשורת רשת.  מערכת DCIM עוזרת לארגונים לעקוב ולמקם את ביצועי המרכז  הדינאמיים  ולמקסם את יעילותם וזמינותם של משאבי מרכז הנתונים.

מתלבטים או שוקלים להטמיע מערכת DCIM? הנה כמה פרמטרים שאנו ממליצים לכם להתייחס אליהם לפני קבלת החלטות:

צרכי העסק– הגדירו והבינו את דרישות הארגון שלכם ומטרותיו הספציפיות. קבעו כיצד DCIM יכול להתאים למטרות העסק שלכם ולתמוך בפעילות מרכז הנתונים שלכם.

גמישות ומדרגיות  – Scalability– וודאו שפתרון שאתם שוקלים  יכול להתאים  לגודל מרכז הנתונים הנוכחי שלכם ויש לו גמישות להתמודד  עם צמיחה והרחבה עתידית.

תאימות ושילוב– בדקו את יכולת הפתרון להתאים לתשתית ה-IT הקיימת שלכם,   כולל ציוד תקשורת ברשת, שרתים, מערכות אחסון וכלי מעקב. הפתרון צריך להיות מסוגל להשתלב עם המערכות הקיימות שלכם כדי לספק תצוגה שלמה של מרכז הנתונים שלכם.

תכונות ופונקציות– העריכו את התכונות והפונקציות שמציע הפתרון. חפשו יכולות כמו מעקב בזמן אמת, ניהול נכסים, תכנון יכולות, ניהול  אנרגיה, מעקב סביבתי ודיווחים. בחרו פתרון שעונה על הדרישות הספציפיות שלכם.

קלות השימוש– שיקלו את ממשק המשתמש וקלות השימוש של הפתרון. עליו להיות ממשק ידידותי למשתמש המאפשר ניהול ומעקב יעיל  של משאבי מרכז הנתונים שלכם.

תמיכת יצרן בישראל –  בדקו את המוניטין והתמיכה המסופקים על ידי יצרן הפתרון. בדקו את הרקורד שלהם, את ביקורות הלקוחות ואת  הזמינות של תמיכה טכנית ועדכונים. ודאו כי ליצרן יש נוכחות חזקה בשוק המקומי ויכולת לספק סיוע מהימן כאשר נדרש.

עלות– העריכו את העלות הכוללת של הפתרון, כולל עלויות היישום הראשוניות, דמי הרישיון, התחזוקה והתמיכה המתמשכת. שיקלו את ההחזר  על ההשקעה (ROI) הפוטנציאלי ואיך הפתרון יכול לסייע במקסום הפעילות של מרכז הנתונים שלכם ולהפחית עלויות בעתיד.

אבטחה– מרכזי הנתונים מתמודדים עם מידע רגיש וקריטי. ודאו כי לפתרון DCIM יש יכולות אבטחה מעולות, כולל בקרות גישה, מנגנוני אימות,  הצפנה והתאמה לתקנים תעשייתיים.

הכשרה ותמיכה– בדקו את זמינות משאבי ההכשרה והתיעוד שמסופקים על ידי היצרן. הכשרה מתאימה צריכה להיות זמינה לצוות ה-IT שלכם כדי להשתמש ולנהל ביעילות את הפתרון DCIM. כמו כן, בדקו את שירותי התמיכה של היצרן בישראל כדי לוודא שהם יכולים לסייע  בכל בעיה טכנית או שאלה שעשויה להיות.

בדיקה והערכה של שיקולים אלה מראש תסייע לכם לקבל החלטה מושכלת בנוגע למימוש פתרון DCIM שיתאים ביותר לצרכי הארגון שלכם וימקסם את היעילות והביצועים של תשתית מרכז  הנתונים שלכם.

שמחים לשתף איתכם סיפורי הצלחה של הטמעת מערכות DCIM בארגונים מובילים בישראל. הצטרפו גם אתם לשורת לקוחות שלנו בתחום DCIM.

הצוות המקצועי של ריל אקו יחד עם ריט טק – שותפתינו העסקית לתחום DCIM, נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בהגדרת הפתרון המתאים ביותר. 

צרו קשר sales@rileco.co.il

בין לקוחותינו: דואר ישראל, בזק בינלאומי, ויזה כאל

לשיחה עם יועץ מקצועי מלאו פרטים

מבחר פתרונות DCM מתקדמים המוצעים על ידי חברתו

מערכות DCM ממיטב היצרניות בעולם

DCM by Intel

ExpedITe by RiT

EcoStructure IT by Schneider Electric

לשיחה עם יועץ מקצועי מלאו פרטים

למידע נוסף על הפתרון - לחצו