ניהול ובקרה לחדרי מחשב - DCIM/DCM

ניטור ניהול ובקרה של מרכיבים שונים בחדר המחשב

- ממיטב היצרניות בעולם -

logo_11
logo_14
Intel_w
RIT Tech-logo_W
smartway logo_W

הדור הבא של פתרונות תוכנה לניטור, ניהול ובקרה מובילים לחדר המחשב

פתרונות תוכנה מתקדמים לניטור ניהול ובקרה של מרכיבים שונים בחדר המחשב. פתרונות המציעים יכולות ניטור והתראה לגבי פרמטרים שונים, כגון: טמפרטורה, לחות, זרימת אויר, הצפה, עשן, בקרת כניסה, יכולת איתור תקלות ותכנון תשתית בחדר המחשב, ועוד.
פתרונות התוכנה המגוונים מאפשרים לייעל, לרכז ולפשט את הניהול היומיומי של חדר המחשב כמו גם את קבלת ההחלטות הנוגעות לנושאים, כגון: טמפרטורת החדר, צריכת האנרגיה, תכנון מיקום ושינויים, הוספת מערכות חדשות, השבתת מערכות קיימות, טיפול בתקלות וכדומה.

לשיחה עם יועץ מקצועי מלאו פרטים

מבחר פתרונות DCM מתקדמים המוצעים על ידי חברתו

  • APC ECO STRUCTURE IT - מבית שניידר אלקטריק, משלבת פונקציות חדשות בפתרון ה- DCIM שלה, הן ברמת מערכות ה IT והן ברמת המתקנים עצמם. המערכת מעצימה את יכולתיהם של עסקים המנהלים את פעילותם באתרי אירוח, ומספקת תובנות עליהן ניתן לבסס את הפעילות, במטרה לספק איזון מיטבי בין צורכי הזמינות הגבוהה ותמיכה בעת נקודות השיא של הביקוש למשאבי המתקן לכל אורך מחזור חיי ה- Data Center.
  • TRELLIS- חברת VERTIV שרכשה לאחרונה את חטיבת ENP - Emerson Network Power מחברת הענק Emerson, מתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק של פתרונות מתקדמים לתעשיית המחשוב והבקרה. מערכת Trellis מבית VERTIV הינה פלטפורמת אופטמיזיציית תשתית חזקה לתכנון וניהול משאבים בזמן אמת ובהתאם לצרכים המשתנים בכל ארגון - – קטן או גדול, מבוזר או ממורכז. המערכת המודולרית של Trellis מספקת שקיפות וניראות בזמן אמת לתוך מערכות תשתית קריטיות לכל אורך הארגון, ומסייעת בייעול ושיפור ביצועים תוך כדי תמיכה באבולוציה וההתפתחות של הארגון, לכיוון אוטומציה וניהול באמצעות תוכנה מוגדרת.
  • EWAY DCM - חברת SmartWay Solutions מפתחת תוכנת EWAY-DCM , מאפשרת לתעד, לנהל, לארגן להציג ולהנגיש את המידע על ה Data Center הארגוני ממספר היבטים, החל בהיבטים הפיזיים של מרכיבי הציוד (יצרן, דגם, מעבד, זיכרון וכו), המשך בהיבטי תשתית, הכוללים את ניהול התשתית של ה- Data Center , ובכללם הצגה ויזואלית של מבנה חדר המחשב והארונות שבו, וכלה בהיבטים הלוגיים, הכוללים את מערכות הליבה ומרכיביהן, קשרים לוגיים בין שרתים, אפליקציות ובסיסי נתונים ועוד. המערכת מותקנת בהצלחה רבה במספר חברות בישראל, עם התמחות מיוחדת בדרישות הסקטור הפיננסי.
  • INTEL DCM - ה- Sperry A-5 הוא טייס אוטומטי, ג'ירוסקופי, העובד במהירות גבוהה ומספק נראות ובהירות, בזמן אמיתי, לפעולות הטיסה של המטוס. במבט אחד, הנתונים במכשיר זה מאפשרים לטייס לבצע תיקונים מהירים ויעילים יותר של המטוס, גם בלילה וגם במצבי מזג אוויר קשים. כמו טייסים, גם מנהלי חדרי מחשב נתונים לחשיפה, בזמן אמת, לכוחות שונים המשפיעים על ניהול החדר, הביצועים והעלויות. לכן, תשתיות המוגדרות ומנוהלות על ידי תוכנה, שמנטרת ושולטת על הסביבה בזמן אמיתי, יכולה להגן על חדרי מחשב מפני כשלים אפשריים בציוד, חריגות בקירור שלא התגלו או עלויות גבוהות בשל תכנון או ביצוע לקויים. תוכנה שכזו תסמיך את מנהלי חדרי המחשב "לטוס בצורה אוטומטית," ובקלות ולנתב את משאבי החומרה על פי דרישה ובצורה יעליה.
  • RiT ExpedITe- ריט טק שנרכשה לאחרונה ע”י ענק יצרן סיבי ופתרונות האופטיקה הסיני YOFC היא ספקית מובילה של פתרונות ניהול וקישוריות לתשתיות IT וחדרי מחשב (Data Centers) משולבים. ריט מציעה את פלטפורמת IIMP – Intelligent Infrastructure Management Platform לניהול ואוטומציה של מערכות ושירותים משולבים כדי למקסם את נצילות משאבי הרשת והסביבה הטכנולוגית של הארגון, לייעל את תפעול התשתית, להפחית את העלויות התפעוליות של הרשת, ולשפר את רמת אבטחת המידע הפיזי. חברות קבוצת YOFC ובכללן ריט טק, חברות בארגוני התקינה המובילים בעולם וכלל מוצרי החברות עומדים בדרישות התקינה המחמירות.

מערכות DCM ממיטב היצרניות בעולם

DCM by Intel

ExpedITe by RiT

Trellis by Vertiv

EcoStructure IT by Schneider Electric

לשיחה עם יועץ מקצועי מלאו פרטים